تبلیغات

سهیلا هادی زاده ستاره سینما خواهد شد

سهیلا هادی زاده ستاره سینما خواهد شد

http://dl.overdoz.ir/Uploads/95/10/Soheila_Hadiizadehh_www_OverDoz_IR.jpg

حسین طبیب زاده کارگردان سینما و تلویزیون در تدارک ساخت فیلم جدیدش است ، با وی مصاحبه ای داشتیم که در زیر میخوانید .

فیلم “چشمهایت” در چه ژانری است و در چه مرحله ای از کار قرار دارد؟

“چشمهایت” یک فیلم عاشقانه است و داستان آن در مورد مردی به نام شاهین است که بخاطر علاقه به دختری به نام سایه وارد اتفاقات خطرناکی میشود . اواخر پیش تولید هستیم و انشاالله از بهمن ماه فیلمبرداری رو شروع می کنیم .

عوامل فیلم مشخص شده اند؟

بله بازیگرانی مثل سام کرمی و سهیلا هادی زاده تاکنون برای این پروژه قرارداد بسته اند و بقیه بازیگرها رو با وسواس زیاد انتخاب کردیم و در حال مذاکره هستیم که انشاالله از ۲۵ تا ۳۰ دی ماه معرفی می شوند ، تهیه کننده هم که آقای حامد مختاری هستند .

شما سابقه همکاری موفق رو با سام کرمی در ستاره های سوخته داشتید و با خانم هادی زاده فیلم اول خود رو کار میکنید چه ویژگی در بازی این دوستان هست که برای فیلم جدید خود از آنها دعوت به همکاری کردید ؟

در واقع فیلم “چشمهایت” چهارمین همکاری من با سام کرمی است ، ما دو فیلم “یک روز رویایی” و “طوفان” را هم برای جشنواره کودک با هم کار کردیم که جوایز زیادی هم برد .

سام کرمی جز بهترین بازیگرهایی هست که من تا به حال با آنها همکاری داشتم و خانم هادی زاده با اطمینان در آینده ای نزدیک ستاره فیلم های سینمایی و تلویزیون خواهد شد این دو تمام ویژگی های ستاره شدن در عرصه سینما و تلویزیون را دارند .

آقای طبیب زاده چه ویژگی در این دو بازیگر باعث شده که باا طمینان از ستاره شدن آنها حرف بزنید؟

وقتی فیلم طوفان رو فیلمبرداری میکردیم یکی از مدیران گذشته تلویزیون سر صحنه فیلم ما آمدند ، وقتی در حال صحبت بودن بین تمام عوامل به سام کرمی اشاره کرد و گفت چقدر شما خوش استایلی …. ، خانم هادی زاده رو من فقط با یک مصاحبه انتخاب کردم هنوز جمله اولش تموم نشده بود که گفتم من سایه فیلمم رو پیدا کردم . این جذابیتی که شخص رو متفاوت از جمع میکنه یکی از مهمترین فاکتورهای یک ستاره است و حالا این جذابیت با استعداد هم همراه شده پس پیش بینی من رو بخاطر بسپارید.

و حرف پایانی ؟

اجازه میخوام یک تشکر ویژه بکنم از حامد مختاری تهیه کننده فیلم و دوست قدیمی خودمم که از ابتدا کاملا با من همراهی کرد .

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1395/10/19

تبلیغات

دیدگاه خود را بنویسید