تبلیغات

علت سیگار کشیدن مهران مدیری چه بود؟

علت سیگار کشیدن مهران مدیری چه بود؟

۸modiri-smoking

سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری فیلم جدیدش, همچنان سوژه داغی در فضای مجازی است و خیلی ها هنوز نمیدانند که چرا مهران مدیری اقدام به سیگار کشیدن کرده است.

دلیل سیگار کشیدن مهران مدیری؟

سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری فیلم « ساعت ۵ عصر» تاکنون با واکنش‌های بسیاری مواجه شده است. اما طی روزهای گذشته شایعه‌ای  درباره این اقدام اخیر مدیری منتشر شد که بر اساس آن قرار است از این صحنه در فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» استفاده شود. اما خشایار الوند نویسنده فیلم «ساعت ۵ عصر» تمامی این شایعه‌ها تکذیب می‌کند و درباره این موضوع توضیحات جالبی به آی سینما می‌دهد.

در اواسط نشست خبری فیلم «ساعت ۵ عصر» مهران مدیری با اجازه گرفتن از حضار، فندک خود را از جیب خود در آورد و سیگاری را روشن کرد و به مهمانان سیگاری هم گفت که اگر مایل هستند، می‌توانند سیگارهای خود را دود کنند.

این اتفاق با واکنش منفی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی همراه شد و آنها سیگار کشیدن مدیری را ترویج استعمال دخانیات دانستند، اما عده‌ای هم به دلیل علاقه‌ای که به این کمدین دارند، سیگار کشیدن را امری شخصی عنوان کردند و از دیگران درخواست کردند که قضاوت نکنند.

اما در چند روز گذشته، شایعه‌ای در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی به وجود آمد که روایت جالبی از این موضوع را مطرح می‌کرد: «مهران مدیری قرار است در فیلم جدید خود از صحنه سیگار کشیدنش در نشست خبری استفاده کند.» با توجه به این گمانه زنی‌ها از خشایار الوند نویسنده «ساعت ۵ عصر» صحت این مساله را جویا شدیم که او در رابطه با این موضوع گفت: «واقعا برخی چه ذهن‌های خلاقی دارند، این دوستان را اگر کسی می‌شناسد، به ما معرفی کند تا در زمینه فیلمنامه نویسی از آنها استفاده کنیم! واقعا به نظر برخی افراد مهران مدیری انقدر «نا جنتلمن» است که در فیلم خود از صحنه سیگار کشیدنش استفاده کند؟»

الوند در ادامه درباره سیگار کشیدن مدیری در نشست خبری فیلم «ساعت ۵ عصر» می‌گوید:« مهران مدیری سیگاری است و قصه سیگار کشیدن او هم در نشست خبری فیلم هم به همین دلیل بوده است. حالا در آن نشست ایشان میزبان بود، مهمانان را هم خودش دعوت کرده بود و دوست داشت در مصاحبه خود سیگار روشن کند. البته من کار او را تایید نمی‌کنم. اما نمی‌دانم که چگونه به این سرعت برخی ذهن‌هایشان به کار می‌افتد و داستان‌هایی در این رابطه می‌بافند. من واقعا نمی دانم که چرا باید مدیری از صحنه سیگار کشیدنش در فیلم «ساعت ۵ عصر» استفاده کند. در «شب‌های برره» هم ما از این کارها نمی‌کردیم، چه برسد به این فیلم سینمایی!»

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1395/06/20

تبلیغات

7 دیدگاه برای “علت سیگار کشیدن مهران مدیری چه بود؟”

 1. nika گفت:

  طرف هزار تا دزدی و.کلاهبرداری میکنه کسی چیزی نمیگه اونوقت سیگار کشیدن مهران مدیری شده سوژه

  ملت هم ک اینجوری موقعها ها میشن بچه پیغمبر

  مهران مدیری ب هر دلیلی ک این کار کرده ب خودشون مربوطه
  استاد هیچ کاریش بی دلیل نمیکنه حتما دلیلی داشته

  اون خبرنگار اخبار ۲۰:۳۰ هم ک تو اخبار این خبر اعلام کرد بعدا گندش دراومد ک میخواسته با مدیری مصاحبه کنه ولی چون باهاش مصاحبه نکرده خواسته تلافی کنه

 2. nika گفت:

  ژنرال مدیری
  خوش تیپ
  با سواد
  باهوش

  محبوب

  http://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif

 3. nika گفت:

  سیگار خیلی بهش میادhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif

 4. امير گفت:

  تا حالا ندیده بودنم مدیری در سریال هاش سیگار بکشه
  ولی به نظر میاد به سیگار کشیدن عادت داشته

 5. مریم گفت:

  مهران توهم؟؟؟؟ازت انتظار نداشتمhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif

 6. سیروس گفت:

  سیگاریاش همه. با اق مهران حال موکونن

  اق مهران .عشقه

  عملیا. ک راضین

  تاییدم میکنن بچه مثبتا و سوسول. موسولا برن. کنار

  بکش مهروون جوون بکش .تریاک بکش هرچی موخوی بکش

 7. سیروس گفت:

  http://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/Ghelyon.gifقلیون. ک ى چیز دییس
  ول. سیگورم . خوفه

دیدگاه خود را بنویسید