تبلیغات

عکسهای هوتن شکیبا در جشنواره شب های سیاه تالین

عکسهای هوتن شکیبا در جشنواره شب های سیاه تالین

عکسهای هوتن شکیبا در جشنواره شب های سیاه تالین

به گزارش سایت فانصدا ، فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» ساخته نرگس آبیار جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره «شب های سیاه تالین» را دریافت کرد .

عکسهای هوتن شکیبا در جشنواره شب های سیاه تالین

هوتن شکیبا در جشنواره شب های سیاه تالین

گفتنی است که فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی در نخستین حضور بین المللی خود جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را از بیست و ‌سومین جشنواره «شب های سیاه تالین» در کشور استونی دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی فیلم «شبی که ماه کامل شد»، تازه ترین فیلم سینمایی نرگس آبیار نویسنده و کارگردان سینما، با حضور در جشنواره «شب های سیاه تالین»، توانست جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را در این جشنواره الف جهانی از آن خود کند.

مراسم اختتامیه بیست و سومین جشنواره فیلم «شب های سیاه تالین» شب گذشته ۹ آذرماه برپا شد و نرگس آبیار جایزه بهترین فیلم جشنواره از نگاه تماشاگران را به همراه دو هزار یورو جایزه نقدی که اهدایی از سوی شهر تالین است؛ دریافت کرد.

جایزه بهترین فیلم‌ از نگاه تماشاگران در جشنواره های بزرگ به طور معمول نصیب فیلم های تولید آن کشور و یا فیلم های انگلیسی زبان می شود که اعطای جایزه بهترین فیلم تماشاگران به «شبی که ماه کامل شد» نشان از اقبال مردم، منتقدان و سینماگران حاضر در جشنواره نسبت به فیلم بوده است.
نرگس آبیار پیش از این با فیلم‌ سینمایی «نفس» در بیستمین‌ دوره جشنواره فیلم‌ «شب های سیاه تالین» حضور داشت و جایزه بهترین کارگردانی را دریافت کرد.
لازم به توضیح است عرضه و‌ پخش بین المللی فیلم‌«شبی که ماه کامل شد» به عهده محمد اطبایی (مستقل های ایرانی) است.

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1398/09/10

تبلیغات

دیدگاه خود را بنویسید