تبلیغات

انتخاب دختر شایسته آمریکا که دیابت دارد! +عکس

انتخاب دختر شایسته آمریکا که دیابت دارد! +عکس

g93-4-502

– احترام جهانی برای دختر شایسته ای که بیماری دیابت دارد!+عکس

روز شنبه Sierra Sandison بعنوان دختر شایسته ی ایالت Idaho امریکا برگزیده شد.این دختر زیبای ۲۰ ساله، بتندی در رسانه ها معروف شد ولی نه تنها بخاطر ظاهر زیبایش…

به نوشته ی روزنامه ی هلندی زبان Nieuwsblad چاپ بلژیک، در مراسم گزینش دختر شایسته، سیرا که بیماری دیابت نوع ۱ دارد پمپ انسولینش را به مایوی خود وصل کرده بود.

وی هدف خود را از این کار شکستن تابوی پیرامون بیماری دیابت اعلام کرده و گفته است که دیگر نمی خواهد پمپ انسولینش را پنهان کند.

g93-4-503

این دختر زیبا تاکنون چندین بار در مراسم گوناگون گزینش دختر شایسته شرکت کرده است. وی بخاطر رژیم غذایی خوب، ورزش زیاد و تزریق انسولین تاکنون توانسته بدون پمپ در این مراسم شرکت کند ولی به گفته ی او، وی در طی این مراسم هیچگاه احساس امنیت نداشته است.

سیرا در اینستاگرام خود این گونه نوشت: پیام من به همه این است، ما همگی چیزی داریم که مطابق با ایده آلهای زیبایی نیست که رسانه ها تحمیل می کنند ولی این موضوع از زیبایی ما نمی کاهد.

پس از انتشار عکسهای سیرا با پمپ انسولینش بسیاری از بیماران دیابتی، عکسهای خود را با پمپ انسولین بهمراه هشتگ #showmeyourpump منتشر کرده اند.

گفتنی است سیرا تنها دختر شایسته ای نیست که در طی مراسم گزینش دختر شایسته با پمپ انسولین حاضر شد. در سال ۱۹۹۹ نیز Nicole Johnson در مراسم دختر شایسته ی امریکا با پمپ انسولین خود حضور یافت و توانست برنده شود.

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1393/05/01

تبلیغات

دیدگاه خود را بنویسید