تبلیغات

ثروتمندترین دختران جــوان ایرانی +عکس

 ثروتمندترین دختران جــوان ایرانی +عکس

در زیر سه دختر ایرانی را می بینید که همگی زیر ۳۰ سی سال سن دارند ولی هرکدام بالغ بر چند میلیارد تومان ثروت دارند.و یکی از ثروتمندان جوان به شمار می آیند.

اولین دختر لیست ما ثریا دارابی است این فرد ثریا دارابی که اکنون ۲۹ ساله است در دنیای اینترنت چهره‌ای شناخته شده به حساب می‌آید. آخرین ابتکار او سایتی به نام Zady است که هنوز فعالیتش را شروع نکرده ولی درآمدی ۳/۱ میلیون دلاری از مرکز آموزش ملی آمریکا داشته است.

ثریا دارابی پیش از این با راه‌انداختن سایت Foodspotting مشهور شد و ثروت زیادی به دست آورد. در این سایت کاربران می‌توانند، عکس‌ها غذاهای جالب و خوشمزه‌ای را که هر روز می‌خورند، به اشتراک بگذارند. این سایت شاید برای خیلی‌ها حکم وقت‌گذرانی را داشته باشد اما برای پایه‌گذار آن، سودی سه میلیون دلاری داشته است.حال حساب کنید در آمد ماهیانه این دختر به پول ایران چقدر میشود.

9212-1m1741

دومین دختر امروز در لیست ما پریسا تبریزی است این فرد  پریسا تبریز به عنوان برگ برنده امنیتی گوگل شناخته می‌شود، مدیر گروه مهندسی امنیت اطلاعات گوگل است و بهبود امنیت محصولات گوگل از جمله مرورگر کروم را بر عهده دارد. یک تیم از هکرها زیر نظر پریسا تبریزی با ۲۹ سال سن برای پیدا کردن مشکلات امنیتی محصولات گوگل کار می‌کنند.و جالب است بدانید چندی پیش مدیر گوگل به تعریف از پریسا تبریزی پرداخت.

9212-1m1742

و سومین و آخرین دختر در لیست ما کسی نیست جز رکسانا ورزا هم به عنوان یکی از چهره‌های جوان و خلاق مایکروسافت شناخته می‌شود که مسئولیت برخی پروژه‌های مهم این شرکت را در اروپا بر عهده دارد.و یکی از ثروتمندان هست و اینکه یکی از مقامات بلند پایه در شرکت مایکروسافت است که میتوانید افتخاری برای ایرانیان باشد.

9212-1m1743

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1392/12/23

تبلیغات

5 دیدگاه برای “ثروتمندترین دختران جــوان ایرانی +عکس”

 1. maryam گفت:

  این بندگان خدا که اصلا بهشون نمیاد که پولدار باشن مخصوصا دومی!

 2. sara گفت:

  اوا؟؟؟ پس چرا اسم من تو لییست نیست؟؟؟!!
  خخخخخ

 3. تانیا گفت:

  واقعا….جوونای بااستعداد مایه افتخارن0000000ایول

 4. امير گفت:

  نوش جونتون مایه دارها
  شما هم از لطف مایکروسافت و بیل گیتس چه پول و پله ای به جیب زدید
  ولی همچنان این مثل پا بر جاست : باد آورده را باد خواهد برد

 5. NIKA گفت:

  یه زمانی میگفتن. بیل گیتس از همه پولدار تره. ولی الان از اون پولدارترم هستن.

دیدگاه خود را بنویسید