رکورد جدید گوگل، شگفت انگیز و باورنکردنی

گوگل از سرویس اینترنتی ماورای سرعت خود در کانساس (Kansas) میسوری، رونمائی کرد که با سرعت برق، یک گیگابایت را در هر ثانیه، دانلود می*کند.

 

 

http://dl.overdoz.ir/Uploads/91/05/google-service.jpg

در این سرویس از فیبر نوری برای ارائه سرعت بیشتر استفاده می*شود که نسبت به سایر نقاط جهان، سریع*تر می*باشد. به گزارش جام نیوز انگلیسی، مدیر اجرائی گوگل گفت: مدیر تحقیقی وب، از سرویس فیبر فوق سرعت در شهر کانساس میسوری (Missouri)، رونمائی کرد و نصب آن در سپتامبر آغاز می*شود. گوگل امیدوار است که این سرویس را به سایر شهرها گسترش دهد.
پاتریک پیچت، مدیر اقتصادی گوگل می*گوید: ما به دنبال سودآوری از آن می*باشیم. این برنامه ماست و “دسترسی”، مرز بعدی است که باید افتتاح شود.
کانکشن*های فیبر فوق سرعت گوگل و تلویزیون آن، از ارائه کنندگان فعلی، پیشی خواهند گرفت و به کاربران این امکان را خواهند داد تا ضمن جستجوی کانال*های زنده، یوتیوب و فایل*های ضبط شده و هزاران برنامه دیگر را مشاهده کنند.

گوگل همچنین اعلام کرد برای تجارت، بسته این محصول را گسترش خواهد داد، اما در این خصوص جزئیات بیشتری ارائه نکرد.
فیبر گوگل، شامل بیش از ۱۰۰ شبکه می*شود و هزینه آن ۱۲۰ دلار در ماه برای پکیج تلویزیون، یک گیگابایت در هر ثانیه و یک ترابایت ذخیره انبوه می*باشد.
این پکیج، شامل شبکه*های معروف از شرکت*های اصلی و مشهور رسانه می*باشد.
همچنین گوگل پکیجی ارائه می*کند که فقط دارای اینترنت می*باشد و هزینه آن ۷۰ دلار در ماه می*باشد که سرعت دانلود آن یک گیگ در ثانیه می*باشد.

 

 

 

Related Post

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1391/05/12

دیدگاه خود را بنویسید