تبلیغات

عکسهای جدید سپیده خداوردی در مجلات

عکسهای جدید سپیده خداوردی در مجلات

عکسهای جدید سپیده خداوردی در مجلات

عکسهای جدید سپیده خداوردی در مجلات

در ادامه ، تصاویری از سپیده خداوردی را در مجله کولاک و روزنامه هنرمند مربوط به ماه مرداد مشاهده خواهید نمود .

عکس سپیده خداوردی در مجله کولاک ، عکسهای جدید سپیده خداوردی در مجلات

عکس سپیده خداوردی در روزنامه هنرمند ، عکسهای جدید سپیده خداوردی در مجلات

شنبه پنج مرداد در این مصاحبه می خوانید :

نقش های خاص کار می کنم

نقش هایی را کار می کنم که ویژگی های خاصی داشته باشند و فکر نمی کنم هیچکدام از نقش هایم شبیه هم بوده باشند ! 

چیزی که به من لذت می دهد این است که یک شخصیت را به وجود بیاورم ، روی آن کار کنم ، آن را متفاوت بسازم ، بزرگ کنم و بعد در معرض تماشا بگذارم و در انتظار تربیتی که کرده ام از نگاه مردم بنشینم که تحسین کنند یا انتقاد و من برای کارهای آینده ام یاد بگیرم !

تصویر هیچوقت آمال و آرزوی من نبوده بلکه برای من لذت بوده ، لذت درونی مثل خوردن و خوابیدن و چیزهای غریزی که آدمها به آن نیازمند هستند ، من به هنر نیازمند هستم !

برای بهترین ها را انتخاب کردن و بهترین بودن در این حیطه تلاش می کنم !

سعی کرده ام از خیلی از حاشیه ها دور باشم ، خیلی به من پیشنهاد داده اند که با حاشیه می توانید معروف تر و دیده تر شوید و بیشتر دنبالتان کنند ولی همیشه از حاشیه پرهیز کرده ام !

هیچوقت نیامده اند به من بگویند چهره خوبی دارید و برای این نقش خوب هستید ، همیشه از روی بازی هایم انتخاب شده ام و در ذهنشان مانده ام و فکر می کنم تا حالا بازی ” خوشگل و نازی ” نداشته ام ، به نظر من یک بخش از بازیگری زیبایی و چهره است ولی این اولویت نیست و این برای من خیلی ارزشمند است که هیچوقت به من این شکلی نگاه نکرده اند !

نظرتان در مورد استاد شجریان

به نظر من چیزی که در استاد شجریان شاخص است تسلط به کار و عشقی است که به هنر و اصالت هنر دارند ، تعصبی که به موسیقی دارند برای من خیلی با ارزش است ، هر دفعه از استیجی به استیجی دیگر از ایشان درس می گرفتم !

این خیلی مهم است که یک هنرمند دارای بیمه و امنیت روحی و کاری باشد و اینکه باز به نظر من خیلی راحتتر و یک بعدی تر حرکت کند ولی وقتی یک امنیت روحی و فکری و کاری در جامعه ما وجود ندارد و همیشه به روز زندگی می کنیم و نمی دانیم فردا چه خبر است بهترین اتفاق این است که دایره اتفاقات هنری شما گسترده تر باشد ، البته نه به این صورت که در هر هنری یک نیشی بزنید و بگویید من در این زمینه هنرمند هستم !

فکر می کنم نسبت به شناخت از فضای مجازی و حریم آدمها عقب هستیم یا بشود گفت هنوز بین خیلی از افراد در جامعه جا نیفتاده که هر کسی به مقتضای خودش هر نگاهی را داشته باشد و هر طور که دوست دارد فکر کند !

خیلی دوست دارم همه هنرها را تجربه کنم و فکر می کنم همه هنرها مکمل یکدیگر هستند ، از آدمهای یک بعدی اصلا خوشم نمی آید …

برای دیدن تمامی تصاویر سپیده خداوردی اینجا کلیک کنید

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1398/05/14

تبلیغات

دیدگاه خود را بنویسید