عکسهای زیبا و جدید شبنم قلیخانی

عکسهای زیبا و جدید شبنم قلیخانی

جدیدترین تصاویر شبنم قلی خانی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون

جدیدترین عکس شبنم قلی خانی

جدیدترین عکس شبنم قلی خانی

عکس زیبای شبنم قلی خانی

عکس زیبای شبنم قلی خانی

عکس جدید لاله مرزبان و شبنم قلی خانی

عکس جدید لاله مرزبان و شبنم قلی خانی

عکسهای زیبا و جدید شبنم قلیخانی

گفتنی است که شبنم قلی‌خانی (زادهٔ ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر و کارگردان اهل ایران است که در تلویزیون، سینما و تئاتر فعالیت می‌کند.

شبنم قلی‌خانی در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران زاده‌شد. شبنم فعالیت بازیگری را در سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغاز نمود. او موردتوجه شهریار بحرانی قرارگرفت و در فیلم سینمایی مریم مقدس به کارگردانی وی درخشید. او نقش مریم، مادر عیسی مسیح را در این فیلم سینمایی ایفاکرد. او در نخستین مجموعهٔ تلویزیونی خود به نام اولین شب آرامش به کارگردانی احمد امینی درخشید. در سال ۲۰۰۵، شبنم نخستین اثر خود به نام حقیقت یک دست‌فروش را که یک فیلم مستند بود، کارگردانی کرد و وارد عرصهٔ کارگردانی شد. او تاکنون چندین فیلم مستند و کوتاه و یک فیلم انیمیشن را کارگردانی کرده‌است.

شبنم نویسندگی و کارگردانی چندین فیلم کوتاه و مستند را بر عهده داشته‌است. در سال ۲۰۰۴، او نخستین فیلم کوتاه خود به نام واقعیت یک فروشندهٔ خیابانی را کارگردانی کرد. از فیلم‌های کوتاه او می‌توان به فیلم کوتاه زندگی اشاره کرد که او نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی آن را بر عهده داشت. داستان این فیلم کوتاه ۱۰ دقیقه‌ای مربوط به یک زندگی و مرگ ساده است.

برای دیدن تمامی تصاویر شبنم قلیخانی اینجا کلیک کنید

Related Post

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1396/11/28

یک دیدگاه برای “عکسهای زیبا و جدید شبنم قلیخانی”

  1. امير گفت:

    لاله مرزبان هم خیلی نازه دختر خوشگلیه

دیدگاه خود را بنویسید