تبلیغات

چهره جنجالی و بدون آرایش ریحانا! +عکس

چهره جنجالی و بدون آرایش ریحانا! +عکس

url

ریحانا ستاره جنجالی موسیقی پاپ هالیوود به خاطر آرایش غلیظ و رنگارنگ خود به شهرت رسیده است، اما ریحانا این بار با قرار دادن تصویر بدون آرایش خود در اینترنت نشان داد که جذابیتهای ظاهری او تنها به دلیل استفاده از لوازم آرایش نیست.

92-06-t694

این خواننده ۲۵ ساله درحالی تصویر بدون آرایش خود را منتشر کرد که صاحب بزرگترین فروشگاههای زنجیره ای لوازم آرایش در دنیاست. ریحانا در تازه ترین اقدامش در این زمینه ، یک فروشگاه لوازم آرایشی با برندی همنام خودش در هنگ کنگ افتتاح کرده است.
او در تصویر منتشر شده اش بسیار خسته به نظر میرسد و به گفتی برخی منابع به نظر میرسد وی این عکس را بعد از بیدار شدن از یک خواب طولانی از خود گرفته است.
او اخیرا به دلیل حضورش در جشنواره مد لندن در انگلستان حضور داشت و همزمان یک فروشگاه لوازم آرایشی در آکسفورد افتتاح کرد. او به دلیل استفاده از رژ لب آبی تیره و خط چشم ضخیمش در روز افتتاحیه سوژه عکاسان بود.
این خواننده جنجالی هالیوود این روزها در حال اجرای برنامه های زنده در کشورهای مختلف است و قصد دارد بعد از اجرای چند برنامه زنده در استرالیا و امارات متحده عربی در ماه نوامبر سال جاری به امریکا بازگردد.

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1392/06/30

تبلیغات

2 دیدگاه برای “چهره جنجالی و بدون آرایش ریحانا! +عکس”

  1. NIKA گفت:

    ا ه اه اه اه حالم بد شده. شبیه میمون این بشر نچب و بی حیا. زشششششششششششششششششششششششششت.

  2. NIKA گفت:

    چ اعتماد ب نفسی هم داره.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

دیدگاه خود را بنویسید