گالری عکس های مهرنوش (خواننده) به همراه بیوگرافی

گالری عکس های مهرنوش (خواننده) به همراه بیوگرافی

http://dl.overdoz.ir/Uploads/92/12/Mehrnoosh-www-OverDoz-IR%20(1).jpeg

مهرنوش خوانندهٔ ایرانی است. او اصالت شیرازی دارد و تا پایان دورهٔ تحصیلش در دانشگاه به همراه خانواده‌اش در شهرستان قرچک ورامین می‌زیست. مهرنوش دارای مدرک کارشناسی ارشد آمار و ریاضی از دانشگاه صنعتی اصفهان می باشد.

او با برنده شدن گرین کارت لاتاریبه کشور آمریکا مهاجرت کرد و اکنون در یکی از شهرهای ایالت تگزاس به همراه همسر و تنها فرزندش که سام نام دارد زندگی می‌کند.

خوانندگی

مهرنوش فعالیت حرفه‌ای خود را در تیرماه ۱۳۸۹ با انتشار اولین کلیپ خود به نام «نرو» آغاز کرد و بعد از آن با انتشار کلیپ معروف «چشمات» به سرعت به شهرت رسید. اولین آلبوم او به نام «چشمات» در بهمن همان سال و اندکی پس از انتشار آهنگ «کم میارمت» که بعد از آهنگ «چشمات» پرطرفدارترین آهنگ آلبومش بود، منتشر شد. در تهیهٔ این آلبوم کامران رسول‌زاده با آهنگ‌سازی و ترانه‌سرایی و جمال خدامی با تنظیم قطعات او را همراهی می‌کردند.

تمامی کلیپهای آلبوم چشمات به کارگردانی سیروس کردونی است که مدیر برنامه های وی نیز بود و نقش بسزایی در معرفی و شهرت زودهنگام مهرنوش داشت.

تعلیمات آواز مهرنوش به گفته خودش منحصر است به سه ماه شرکت در کلاس آواز نزد استاد میری -قبل از رفتنش به آمریکا- و سه ماه تعلیم صداسازی نزد دکتر مهدی شمس نیکنام که همزمان با ضبط آلبومش در ایران بود.

http://dl.overdoz.ir/Uploads/92/12/Mehrnoosh-www-OverDoz-IR%20(2).jpeg

عکس های مهرنوش

http://dl.overdoz.ir/Uploads/92/12/Mehrnoosh-www-OverDoz-IR%20(3).jpeg

عکس های مهرنوش

http://dl.overdoz.ir/Uploads/92/12/Mehrnoosh-www-OverDoz-IR%20(4).jpeg

عکس های مهرنوش

http://dl.overdoz.ir/Uploads/92/12/Mehrnoosh-www-OverDoz-IR%20(5).jpeg

عکس های مهرنوش

http://dl.overdoz.ir/Uploads/92/12/Mehrnoosh-www-OverDoz-IR%20(6).jpeg

مهرنوش و پسرش سام

http://dl.overdoz.ir/Uploads/92/12/Mehrnoosh-www-OverDoz-IR%20(7).jpeg

عکس های مهرنوش

http://dl.overdoz.ir/Uploads/92/12/Mehrnoosh-www-OverDoz-IR%20(8).jpeg

عکس های مهرنوش

http://dl.overdoz.ir/Uploads/92/12/Mehrnoosh-www-OverDoz-IR%20(9).jpeg

عکس های مهرنوش

http://dl.overdoz.ir/Uploads/92/12/Mehrnoosh-www-OverDoz-IR.jpeg

عکس های مهرنوش

گردآوری توسط سایت بزرگ فان صدا

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1392/12/03

9 دیدگاه برای “گالری عکس های مهرنوش (خواننده) به همراه بیوگرافی”

 1. سلاله گفت:

  مرسی سایتتون عالیههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه اگه میشه از مهساناوی وسحرخواننده وهمینطو عکس های جدیدجدیدارسلان قاسمی روهم بزارید بازم مرسی

 2. سارا گفت:

  مرسی مثه همیشه عالی بود.خسته نباشید.

 3. sara گفت:

  سال تولد پس چی آقا مدیر؟؟

  هم شعرهاش هم صداش بی مزن به نظرم….ادمو جذب نمیکنه

 4. Saye گفت:

  Slim mammon Khalistan ghashang bod mer3 Man Hal kardam keg often bachelor gharchakvaramin moist

 5. NIKA گفت:

  چندشششششششششششششششششششش

 6. tara گفت:

  وای خیلی زشته اصن هر چقد بگم زشته کم گفتم خععععععععععععععلی زشته
  صدا هم ک نداره
  هیکل ک هیچی فقط ی شکم معلومه
  کلیپاشم ک افتضاحهhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif
  http://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif

 7. امير گفت:

  یه چیزی خوند به نام چشمات
  بعدش رفت که رفت
  ولی صداش خوبه
  نیکا هم که رحم و مروت بهش نکرده تیغ از نهاد کشیده و سلاخی کرده

 8. امير گفت:

  مهر را نوش جان کرده

 9. حسن گفت:

  ترانه « کم میارمت» واقعا زیبا و جذاب بود . هم صدای خواننده و هم کلیپ اش. ممنون از خانم مهرنوش.

دیدگاه خود را بنویسید