آیا رامبد جوان و نگار جواهریان طلاق گرفته اند ؟

آیا رامبد جوان و نگار جواهریان طلاق گرفته اند ؟

آیا رامبد جوان و نگار جواهریان طلاق گرفته اند ؟

به گزراش سایت فانصدا ، چند روز اخیر در فضای مجازی و شبکه های مجازی اخباری در مورد طلاق رامبد جوان برای بار سوم شنیده می شد .

این خبر به اندازه ای در کانال های تلگرامی و توئیتر پخش شد که برای بار اول هر کسی آن را می دید به خودش می گفت این خبر حتما درسته که همه جا دارن در موردش صحبت می کنن .

اما ما همیشه در مورد جذب بازدید از این طریق شنیده ایم . یعنی شما کافی است خبری را در مورد مرگ یک فرد مشهور منتشر کنید ، سپس این خبر به سرعت نور در همه ی کانال های تلگرام و صفحات اینستاگرام پخش می شود بدون اینکه کسی در مورد صحت آن جستجویی کند . (نمونه اش بیوگرافی یکی از بازیگران که ما منتشر کردیم و اشتباهی به جای اینکه ۰۸/۰۶ ششم آبان ماه باشد ما ان را هشتم شهریور ماه نوشتیم ، و حالا همه جا این تاریخ را برای این بازیگر نوشته اند ، و هزاران نمونه ی دیگر اینچنینی ، آخرین هم بازیگر نقش یحیی در سریال بانوی عمارت که اگر توی گوگل جستجو کنین با اسامی عجیب و غریبی روبرو می شوید 🙂 )

اما این خبر از کجا آمد و چرا مهم شد ؟

مطمئنا طلاق و یا ازدواج افراد مشهور همیشه در صدر اخبار حاشیه ای قرار خواهد گرفت ، اما اگر یک طرف این قضیه رامبد جوان ، با سابقه دو طلاق باشد ، طلاق سوم این فرد را در صدر متن اخبار قرار خواهد داد .

با جستجویی در بین اخبار و تاریخچه ی آن به توئیتر خواهیم رسید ، جایی که با شوخی یک کاربر ، و ریتوئیت آن توسط کاربران دیگر این شایعه به سرعت پخش شد .

آیا رامبد جوان و نگار جواهریان طلاق گرفته اند ؟

بعد از پخش این شایعه نه نگار جواهریان و نه رامبد جوان هیچ واکنشی نشان ندادند تا به امروز که تصویری از این زوج که توسط صفحه شخصی نگار جواهریان منتشر شد .

این تصویر می تواند پایانی به شایعه طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان باشد .

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1397/09/11

دیدگاه خود را بنویسید