تبلیغات

ترسناک ترین فیلم های ۲۰۱۸

ترسناک ترین فیلم های ۲۰۱۸

ترسناک ترین فیلم های ۲۰۱۸

به گزارش سایت فانصدا ، طبق روال هر سال ، با پایان یافتن سال میلادی فهرستی از انواع فیلم ها را برایتان منتشر خواهیم کرد . در ادامه فهرستی از بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۱۸ را مشاهده خواهید نمود .

ترسناک ترین فیلم های 2018

فیلم های ترسناک با توجه به موضوع و ژانر کمتر در فصل جوایز موفق عمل می کنند به همین خاطر نامی از آنها کمتر برده می شود ، به همین دلیل بیش از ۲۰ فیلم برتر ترسناک سال ۲۰۱۸ را به شما معرفی خواهیم کرد .

(فیلم های ترسناک: ارواح)

تسخیر هانا گریس (The Possession of Hannah Grace)

تسخیر هانا گریس (The Possession of Hannah Grace)

امتیاز: ۵٫۷

کارگردان: دیدریک ون روین

پلیسی که به تازگی از یک مرکز بازپروری برگشته است، وارد شیفت شبانه در سردخانه یک بیمارستان می شود. در آنجا با حوادث عجیب و خشونت آمیز مواجه می شود که در نتیجه وجود شیطان در یکی از جسدها است.

این فیلم با شعار «ترسناکترین بخش جن گیری، اتفاقات بعد از آن است» به روی پرده سینماها رفت. گویا منتقدان از این فیلم زیاد راضی نبودند و امتیاز ۴۱ از ۱۰۰ را به آن دادند.

موروثی (Hereditary)

موروثی (Hereditary)

امتیاز: ۷٫۳

کارگردان: آری استر

وقتی بانوی بزرگ خانواده از دنیا می رود؛ خانواده عزادار با اتفاقاتی تراژیک و ناراحت کننده مواجه می شوند و رازهای تیره و تاری برملا می شوند.

این فیلم نه تنها نظر مردم بلکه نظر منتقدان را هم به خود جلب کرد و امتیاز ۸۷ از ۱۰۰ را به دست آورد اما در گیشه استقبال خوبی از آن نشد و فروش خوبی نداشت.

سوسپیریا (Suspiria)

http://dl.overdoz.ir/Uploads/97/09/Best-Scary-Movie-2018-www-OverDoz-IR%20(14).jpg

امتیاز: ۷٫۳

کارگردان: لوکا گوادانینو

تاریکی بر یک مرکز رقص سایه می اندازد. بعضی تسلیم این کابوس می شوند و بعضی از آن جان سالم به در می برند.

شعار فیلم این است: رسیدن به کمال نیازمند فداکاری است. بازیگر فیلم «داکوتا جانسون» برای ارائه بازی بی عیب و نقص در این فیلم به مدت ۲ سال آموزش رقص باله دید. و بعد در مصاحبه ای گفت که در روند فیلمبرداری خیلی اذیت شده است.

گانجیام: تیمارستان تسخیرشده (Gonjiam: Haunted Asylum)

http://dl.overdoz.ir/Uploads/97/09/Best-Scary-Movie-2018-www-OverDoz-IR%20(6).jpg

امتیاز: ۶٫۱

کارگردان: بوئم سیک جیونگ

گروهی برای فیلمبرداری از یک تیمارستان متروکه راهی سفر می شوند. در آن ساختمان قدیمی، اتفاقاتی برای آنها رخ می دهد که اصلا انتظار آن را نداشتند.

لوکیشن اصلی فیلمبرداری در تیمارستان متروکه گانجیام در شهر گوانگجو است که در سال ۲۰۱۲ توسط CNN Travel به عنوان یکی از «۷ مکان عجیب و غریب دنیا» معرفی شد.

راهرو شیطانی (The Devil’s Doorway)

راهرو شیطانی (The Devil's Doorway)

امتیاز: ۵٫۲

کارگردان: ایسلین کلارک

پاییز ۱۹۶۰، پدر توماس ریلی و پدر جان تورنتون توسط واتیکان برای بررسی یک اتفاق معجزه آسا به مرکز نگهداری زنان سرخورده در ایرلند فرستاده می شوند ولی با اتفاق وحشتناکی مواجه می شوند.

فیلم با این مقدمه شروع می شود: برای بیش از ۲۰۰ سال، کلیسای کاتولیک ایرلند زنان را در تیمارستانی به نام «مگدالین» نگهداری می کرد. این زن ها معمولا روسپی، یتیم، باردار مجرد و یا دیوانه بودند.

توطئه آمیز: آخرین کلید (Insidious: The Last Key)

توطئه آمیز: آخرین کلید (Insidious: The Last Key)

امتیاز: ۵٫۷

کارگردان: آدام روبیتل

دکتر الیس رینر که یک پیراروانشناس است زمانی که به خانه جن زده کودکی اش برمی گردد با وحشتناکترین ترس زندگی اش رو به رو می شود…

آخرین کلید، چهارمین قسمت از مجموعه فیلم های توطئه آمیز است. ۲ فیلم اول را «جیمز وان» و فیلم سوم را «لی ونل» کارگردانی کرده است. این فیلم امتیاز ۴۹ از ۱۰۰ را از منتقدان دریافت کرد.

راهبه (The Nun)

راهبه (The Nun)

امتیاز: ۵٫۵

کارگردان: کورین هاردی

کشیشی با یک گذشته ای ترسناک و راهبی تازه کار که در آستانه ادای سوگندش است؛ توسط واتیکان برای بررسی مرگ یک راهبه به رومانی فرستاده می شوند و در آنجا با یک نیروی شیطانی در کالبد یک راهبه روبه رو می شوند.

این فیلم، پیش درآمد فیلم «احضار۲» و پنجمین فیلم این مجموعه است. فروش افتتاحیه راهبه با رقمی بیش از ۵۳ میلیون دلار، بالاترین فروش در میان ۴ فیلم دیگر این مجموعه است.

حادثه در سرزمین ارواح (Incident in a Ghost Land)

حادثه در سرزمین ارواح (Incident in a Ghost Land)

امتیاز: ۶٫۴

کارگردان: پاسکال لوژیه

یک مادر و ۲ دختر که به تازگی یک خانه به ارث برده اند در شب اول ورودشان با یک قاتل مواجه می شوند و مادر، جان دخترهایش را نجات می دهد. ۱۶ سال بعد زمانی که دخترها دوباره در آن خانه دور هم جمع می شوند؛ اتفاقات بسیار عجیبی رخ می دهند.

در روند فیلمبرداری، در یکی از سکانس ها بازیگر جوان «تیلور هیکسون» دچار سانحه شد. او با صورت به شیشه برخورد کرد و در نتیجه آن جای ۷۰ بخیه بر دست و صورتش ماند. او که سمت راست صورتش به شدت آسیب دیده بود از عوامل فیلم شکایت و درخواست غرامت کرد.

جرات یا حقیقت (Truth or Dare)

جرات یا حقیقت (Truth or Dare)

امتیاز: ۵٫۱

کارگردان: جف وادلو

بازی جرات و حقیقت، در میان گروهی از دختر و پسرها به بازی مرگباری تبدیل می شود. زمانی که شخصی (یا چیزی) شروع به تنبیه کسانی می کند که دروغ گفتند یا کاری که باید را انجام ندادند.

«جسیون بلوم»، تهیه کننده فیلم هایی مثل: روز مرگت مبارک، برو بیرون، بلککلنزمن و هالووین این بار یک بازی را سوژه فیلمش قرار داده است. با این حال، جرات و حقیقت نتوانست نظر منتقدان را جلب کند و امتیاز ۳۵ از ۱۰۰ را بدست آورد.

در راهرو تاریک (Down a Dark Hall)

در راهرو تاریک (Down a Dark Hall)

امتیاز: ۵٫۱

کارگردان: رودریگو کورتس

نوجوان دردسرسازی به نام «کیت گوردی» به مدرسه شبانه روزی بلکوود فرستاده می شود و در آنجا توسط یک نیروی تاریک به دام می افتد.

این فیلم بر اساس رمانی با همین نام از «لوئیس دانکن» ساخته شده است. این فیلم امتیاز متوسطی از تماشاگران و منتقدان دریافت کرده است.


(فیلم های ترسناک: انسان های خود یا دیگر آزار)

کلایمکس (Climax)

کلایمکس (Climax)

امتیاز: ۷٫۷

کارگردان: گاسپار نوئه

گروهی از رقصنده های فرانسوی در یک شب زمستانی در ساختمان خالی یک مدرسه جمع می شوند اما مهمانی آنها به یک کابوس وهم آور تبدیل می شود. عده ای با شروع توهمات، تصور می کنند در مشروب هایشان LSD ریخته شده اما نمی دانند توسط چه کسی و چرا؟

«کلایمکس» که در جشنواره کن اکران شد؛ فیلمنامه بسیار کوتاهی دارد و فیلمبرداری آن تنها ۱۵ روز طول کشیده است. با این حال، مورد توجه منتقدان قرار گرفت و امتیاز ۸۳ از ۱۰۰ را دریافت کرد.

خانه ای که جک ساخت (The House That Jack Built)

خانه ای که جک ساخت (The House That Jack Built)

امتیاز: ۷٫۳

کارگردان: لارس فون تریه

ماجرای یک قاتل سریالی بسیار باهوش به نام «جک» را به تصویر می کشد که در طی ۱۲ سال، با ارتکاب هر قتل، دیوانه ی درونش قوی تر می شود.

این فیلم که در جشنواره کن امسال اکران شد به دلیل صحنه های بسیار خشن و خونبارش؛ بیشتر تماشاگران را در دقایق اول از سالن سینما فراری داد. اما آنهایی که تا انتها فیلم را دیدند؛ با تحسین و ایستاده آن را تشویق کردند.

هالووین (Halloween)

هالووین (Halloween)

امتیاز: ۷٫۱

کارگردان: دیوید گوردون گرین

«لاری استرود» بالاخره باید با شخص پشت نقابی که بیش از ۴۰ دهه در تعقیبش بوده روبه رو شود.

این فیلم ادامه ای از «هالووین» محصول سال ۱۹۷۸ است که در آن «مایکل میرز» ۶ ساله، خواهرش «جودیث» را با ضربات چاقو از پا در می آورد و در بیمارستان روانی زندانی می شود. ۱۶ سال بعد، او فرار کرده و دوباره شروع به شکار می کند. هالووین(۲۰۱۸) ادامه این داستان است.

مندی (Mandy)

مندی (Mandy)

امتیاز: ۶٫۷

کارگردان: پانوس کوسماتوس

زندگی آرام یک زوج در یک جنگل منزوی توسط عده ای از هیپی ها به طرز وحشتناکی از هم می پاشد.

آهنگساز فیلم «یوهان یوهانسون» در فوریه ۲۰۱۸ از دنیا رفت و برای ادای احترام، فیلم را به او تقدیم کرده اند. سبک کارگردانی «کوسماتوس» و بازی بی نظیر «نیکولاس کیج» تحسین منتقدان را برانگیخت و این فیلم امتیاز ۸۱ از ۱۰۰ را دریافت کرد.

دیوانه (Unsane)

دیوانه (Unsane)

امتیاز: ۶٫۴

کارگردان: استیون سودربرگ

زن جوانی برخلاف میلش به یک بیمارستان روانی برده می شود و در آنجا با بزرگترین ترس زندگی اش مواجه می شود. اما آیا این ها واقعیت هستند یا حاصل توهمات او؟

این فیلم با بودجه محدودی در حدود ۱و نیم میلیون دلار و طی تنها ۱۰ روز فیلمبرداری ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی چون کلر فوی، جونو تیمپل و جاشوا لنرد حضور دارند.

فرستاده (Apostle)

فرستاده (Apostle)

امتیاز: ۶٫۳

کارگردان: گرت ایوانس

در سال ۱۹۰۵، مردی در یک ماموریت خطرناک برای نجات خواهر ربوده شده اش با یک فرقه مذهبی شوم در یک جزیره دورافتاده درگیر می شود.

عده ای از منتقدان، این فیلم را نسخه ضعیفی از «مرد حصیری» محصول سال ۱۹۷۳ می دانند. امتیاز منتقدان به این فیلم ۶۲ از ۱۰۰ است.

دوربین (Cam)

دوربین (Cam)

امتیاز: ۶

کارگردان: دنیل گلدهابر

«آلیس» دختر جاه طلبی است که ویدیوهایی از خودش را در فضای مجازی منتشر می کند. یک روز ویدیویی از یک نسخه عینی از خودش می بیند و درگیر ماجراهایی می شود.

این فیلم نظر منتقدان را جلب کرد و امتیاز ۷۱ از ۱۰۰ را به خود اختصاص داد. از نکات قابل تامل فیلم این است که موسیقی متن فیلم، برگرفته از موسیقی «آلیس در سرزمین عجایب» است و نام کاربری «آلیس» در اینترنت، شامل اسامی «کلاه دوز دیوانه» و «آقای قوری» است که هر دو از شخصیت های داستان «آلیس در سرزمین عجایب» هستند.

غیردوستانه: دارک وب (Unfriended: Dark Web)

غیردوستانه: دارک وب (Unfriended: Dark Web)

امتیاز: ۵٫۸

کارگردان: استفن ساسکو

نوجوانی به صورت اتفاقی صاحب لپ تاپی می شود اما خیلی زود متوجه می شود که صاحب اصلی لپ تاپ نه تنها او را زیر نظر دارد بلکه قصد دارد تا سیستمش را پس بگیرد.

بودجه این فیلم که به صورت کامپیوتر اسکرین ساخته شده است تنها ۱ میلیون دلار است. «دارک وب» ساختاری شبیه به فیلم «غیردوستانه» محصول سال ۲۰۱۴ دارد اما داستان آن کاملا متفاوت دارد.


 (فیلم ترسناک: زامبی)

ارباب (Overlord)

ارباب (Overlord)

امتیاز: ۷٫۱

کارگردان: جولیوس اوری

گروه کوچکی از سربازان آمریکایی در روز عملیات نرماندی در جبهه دشمن چیز عجیبی می بینند.

به این فیلم برای داشتن صحنه های خشونت بار درجه +۱۸ دادند. پس از آن کمپانی پارامونت پیکچرز تصمیم گرفت ۱ دقیقه از فیلم را حذف کند تا محدودیت فیلم برای نمایش در سینما به +۱۵ برسد اما بعد منصرف شد.


(فیلم ترسناک: موجود فرازمینی)

نابودی (Annihilation)

نابودی (Annihilation)

امتیاز: ۶٫۹

کارگردان: الکس گارلند

یک زیست شناس وارد منطقه خطرناکی می شود که در آن هیچ قانون طبیعی حکم فرما نیست…

این فیلم که انتظار تهیه کنندگان را در گیشه برآورده نکرد؛ توانست نظر مثبت منتقدان را جلب کند. نظر یکی از سرمایه گزاران فیلم این بود که «نابودی» بیش از حد پیچیده و اندیشمندانه است و بهتر است حداقل شخصیت اصلی فیلم (ناتالی پورتمن) همزادپندارانه تر باشد اما پیشنهاداتش توسط کارگردان رد شد.

یک مکان ساکت (A Quiet Place)

یک مکان ساکت (A Quiet Place)

امتیاز: ۷٫۶

کارگردان: جان کرازیسکی

یک خانواده باید در سکوت و دور از چشم افرادی زندگی کنند که درصورت شنیدن هرصدایی شروع به شکار آنها می کنند..

«یک مکان ساکت»، فیلم تحسین شده منتقدان با امتیاز ۸۲ از ۱۰۰ است که با بودجه ای پایین ساخته شده است. «جان کرازینسکی» در این فیلم در جایگاه کارگردان، تهیه کننده، فیلمنامه نویس و بازیگر ظاهر شده است و نقش اول زن را به همسرش داده است.

غارتگر (The Predator)

غارتگر (The Predator)

امتیاز: ۵٫۶

کارگردان: شین بلک

زمانی که یک پسر جوان به طور تصادفی باعث برگشتن مرگبارترین  شکارچی کیهان به زمین می شود، تنها گروهی از کهنه سربازان و یک دانشمند می توانند مانع نابودی نژاد بشر شوند.

این فیلم نسخه جدیدی از فیلم غارتگر(۱۹۸۷) با بازی «آرنولد شوارتزنگر» است که در زمان خود بسیار مورد استقبال قرار گرفت و نامزد اسکار شد. «شین بلک» کارگردان این فیلم، در نسخه سال ۱۹۸۷ ایفای نقش کرده است.

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1397/09/13

تبلیغات

دیدگاه خود را بنویسید