جیمز گان مامور نوشتن فیلمنامه Suicide Squad 2

جیمز گان مامور نوشت فیلمنامه Suicide Squad 2

جیمز گان مامور نوشت فیلمنامه Suicide Squad 2

بعد از کش و قوس های فراوان کمپانی فیلمسازی برادران وارنر تکلیف قسمت دوم فیلم  Suicide Squad را مشخص کردند .

این کمپانی جیمز گان را که قبلا در دنیای مارول بوده قرار است وارد دنیای دی سی کند و وی را مامور نوشتن فیلمنامه ی Suicide Squad 2 کرده و گفته می شود که شاید کارگردانی این اثر را نیز بر عهده بگیرد .

در ابتدا وب‌سایت io9 اعلام کرد که کمپانی برادران وارنر در حال مذاکره با جیمز گان، کارگردان دو قسمت اول فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان)، برای نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) هستند و همچنین او ممکن است کارگردانی این فیلم را هم بر عهده بگیرد.

این وب‌سایت در ادامه اضافه کرد که حضور گان ممکن است باعث تغییر بازیگران یا حتی شخصیت‌های فیلم این مجموعه از دنیای دی سی (DC) شود و گان در واقع قرار است از نگاه خود فیلمنامه فیلم جدید این مجموعه را بنویسد.

فیلم Suicide Squad 2

اخراج جیمز گان از مارول

تابستان امسال بود که پس از انتشار دوباره توییت‌های قدیمی جیمز گان، والت دیزنی تصمیم گرفت که او را از سمت کارگردانی فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 (نگهبانان کهکشان نسخه ۳) اخراج کند و حال او تصمیم گرفته تا فعالیتش را در یک مجموعه دیگر و خارج از دنیای سینمایی مارول ادامه دهد.

در ادامه سخنگوی برادران وارنر در مصاحبه‌ای کوتاه با وب‌سایت GameSpot رسما تایید کرد که جیمز گان وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت بعدی فیلم Suicide Squad را بر عهده گرفته است.

بدین ترتیب این خبر دیگر یک گمانه زنی نیست و او رسما وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد.

با این حال، هنوز مشخص نیست که جیمز گان به‌عنوان کارگردان در این پروژه حضور خواهد داشت یا خیر،

اما طبق گزارش جدید، ممکن است دی‌سی و برادران وارنر از گزینه متفاوت‌تری برای کارگردانی دنباله فیلم Suicide Squad استفاده کند.

سال گذشته بود که اعلام شد گاوین اوکانر، کارگردان آثاری مانند فیلم Warrior (مبارز) و فیلم The Accountant (حسابدار)، که کارگردانی و وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Suicide Squad 2 را بر عهده گرفته است و حتی ماه گذشته اعلام شد که نوشتن فیلمنامه آن به پایان رسیده است.

با این حال، طبق خبرهای جدید او پس از عقب افتادن ساخت این فیلم و ارجحیت داشتن فیلم‌هایی مثل فیلم Birds of Prey (پرنده‌های شکاری)، از ادامه همکاری با برادران وارنر ناامید شده است و بدین ترتیب با توجه به حضور گان، او ظاهرا دیگر در این پروژه حضور نخواهد داشت.

 

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1397/07/18

یک دیدگاه برای “جیمز گان مامور نوشتن فیلمنامه Suicide Squad 2”

  1. Nika💝💋💕 گفت:

    جوکر فقط جرد لتو http://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_heart.gif

دیدگاه خود را بنویسید