حضور یانگوم در فیلم ایرانی عاشقی در هانوی

حضور یانگوم در فیلم ایرانی عاشقی در هانوی

حضور یانگوم در فیلم ایرانی عاشقی در هانوی

قربان محمدپور با هدف مذاکره با بازیگر نقش یانگوم برای حضور در فیلم «عاشقی در هانوی» به سئول خواهد رفت.

قربان محمدپور، کارگردان فیلم‌های هندی-ایرانی «سلام بمبئی» و «دختر شیطان» در حال پیش‌برد مراحل پیش تولید فیلم جدیدش به نام «عاشقی در هانوی» است. پروانه ساخت این فیلم به تازگی صادر شده است و قربان محمدپور برای مذاکره با لی یونگ آئه که در ایران با نام یانگوم شناخته می‌شود به سئول سفر خواهد کرد. سیمون سیمونیان مجری طرح و حسن غلامی سرمایه‌گذار فیلم در این سفر او را همراهی خواهند کرد.

فیلم «عاشقی در هانوی» محصول مشترک ایران، ویتنام و کره خواهد بود و بخشی از سرمایه فیلم نیز توسط ویتنام تامین می‌شود. در صورتی که این فیلم ساخته شود، «عاشقی در هانوی» اولین فیلم ایرانی خواهد بود که در کشور چین اکران می‌شود. چرا که همه فیلم‌های محصول کره و ویتنام، در سینماهای چین اکران می‌شوند. کشور چین با هشتاد هزار سالن یکی از بزرگترین بازارهای سینمایی محسوب می‌شود.

لی یونگ آئه (به کره‌ای: 이영애 Lee Young ae) (زادهٔ ۳۱ ژانویه ۱۹۷۱ / ۱۱ بهمن ماه ۱۳۴۹ خورشیدی در سئول، کره جنوبی) هنرپیشه اهل کره جنوبی است او با بازی در نقش یانگوم در سریال درام تاریخی جواهری در قصر در سراسر دنیا – به ویژه کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا و خاورمیانه و به‌ویژه ایران – محبوبیت و شهرت بسیاری کسب کرد.

Related Post

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1397/02/26

دیدگاه خود را بنویسید