بازیگران فصل دوم سریال The Punisher را بشناسید

بازیگران فصل دوم سریال The Punisher را بشناسید

بازیگران فصل دوم سریال The Punisher را بشناسید

مارول لیست جدیدی از بازیگران فصل دوم سریال پانیشر را معرفی کرده است که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد .

ماه آذر سال گذشته، بخش تلویزیونی مارول و شبکه نت فلیکس از تمدید سریال The Punisher برای فصل دوم خبر دادند. از ماه اسفند سال گذشته، فیلمبرداری و تولید فصل دوم این سریال رسما آغاز شد و حال در جدیدترین خبر ها، حضور دو بازیگر جدید در فصل دوم سریال The Punisher تایید و اعلام شده است.

بازیگران فصل دوم سریال The Punisher را بشناسید

بازیگران جدید

طبق خبری که وب‌سایت ددلاین منتشر کرده، کوربین برنسن، بازیگر سریال American Gods (خدایان آمریکایی) و انت اوتول، بازیگر سریال Smallville (اسمالویل)، به جمع بازیگران فصل دوم سریال پانیشر اضافه شده‌اند. این دو بازیگر به نظر می‌رسد که قرار است نقش دو شخصیت کاملا جدید را که در دنیای کمیک مارول نیز وجود خارجی ندارد، در این سریال بازی کنند.

بازیگران فصل دوم سریال The Punisher را بشناسید

برنسن قرار است نقش شخصیتی به‌نام اندرسون شولتز را در فصل دوم سریال The Punisher بازی کند که طبق توصیف این شخصیت، شولتز یک مرد ثروتمند است که عادت کرده خود راهش را برای رسیدن به هدفش پیدا کند. قدرت و میراث او به هرچیزی اولویت دارد و او کمتر از قانون برای رسیدن به اهداف و پایان کارش بهره می‌برد. اوتول نیز نقش همسر شولتز را که الیزا نام دارد، بر عهده دارد که این شخصیت نیز مهارت و توانایی‌های مشابه‌ای با شوهرش دارد. پیش از این، مارول حضور سه بازیگر جدید را نیز در فصل دوم این سریال تایید کرده است. جاش استوارت در نقش جان پیلگرام، فلورینا لیما در نقش ریستا دومونت و جورجیا ویگام در نقش ایمی بندیکس، سه بازیگر جدید دیگری هستند که به جمع بازیگران فصل دوم سریال The Punisher اضافه شده‌اند.

بازیگران فصل قبل و فصل جدید

جان برنتال در نقش فرانک کسل ملقب به پانیشر، بن بارنز در نقش بیلی روسو (جیگساو)، جیسون آر. مور در نقش کرتیس هویل و امبر رز روا در نقش دایانا مدنی، دیگر بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال The Punisher حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. مانند فصل اول، استیو لایتفوت به‌عنوان نویسنده، شورانر و تهیه کننده اجرایی در فصل دوم سریال The Punisher باز خواهد گشت. همچنین مانند فصل اول، فصل دوم این سریال نیز قرار است در ۱۳ قسمت تولید و در تاریخ نامشخصی از شبکه Netflix منتشر شود.

Related Post

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1397/02/22

یک دیدگاه برای “بازیگران فصل دوم سریال The Punisher را بشناسید”

 1. امير گفت:

  با توجه به اینکه واژه ” Punish ” به معنی تنبیه کردن هست و خود
  کلمه ” تنبیه ” اصالت عربی داره اونوقت معادل خوبی برای عنوان
  Punisher در زبان فارسی نمیشه یافت این زبان عربی هم کل فرهنگ
  فارسی را به هم ریخته
  شاید با توجه به ماموریت فرانک کسل در انتقام از قاتلین خانوادش اسم
  سریال را ” فرشته انتقام ” گذاشت یا ” مجازات گر “

دیدگاه خود را بنویسید