تبلیغات

ترک کردن سیگار با این رژیم غذایی

ترک کردن سیگار با این رژیم غذایی

متخصصان مختلف در این مطلب به چند نکته درباره خوراکی ها اشاره می کنند که می توانند به ترک سیگار کمک کنند.

روش های زیادی برای ترک سیگار وجود دارد، از جمله برچسب های نیکوتین، هیپنوتیزم، تجویز دارو و … . با این حال تعداد کمی می دانند که یکی از بهترین روش ها چسبیدن به یخچال است!! منظورمان خوراکی های داخل یخچال است!

مصرف شیر، کرفس، هویج، میوه و سبزیجات قبل از سیگار کشیدن، باعث ایجاد مزه تلخی در دهان شده و افراد سیگاری را وادار می کند که فقط نیمی از سیگار خود را مصرف کنند و باقی آن را دور بیاندازند، زیرا ادامه ی سیگار کشیدن مزه وحشتناکی در دهان باقی خواهد گذاشت.

Concept: stop smoking, isolated on white; Shutterstock ID 127751402; PO: The Huffington Post; Job: The Huffington Post; Client: The Huffington Post; Other: The Huffington Post

مصرف خوراکی های سرشار از ویتامین C مثل پرتقال، لیمو، آملا و گواوا باعث کاهش میل به سیگار می شوند. به این دلیل که سیگار باعث محرومیت از عرضه ویتامین C شده و این کمبود را با نیکوتین پر خواهد شد.

هر زمانی که هوس سیگار کشیدن به سرتان زد، خوراکی های شور مثل چیبس، ترشی و … را امتحان کنید. همچنین می توانید مقداری نمک روی زبان گذاشته تا میل به سیگار کاهش پیدا کند.

مشغول نگه داشتن دهان از جمله روش های دیگر برای کاهش میل به سیگار است. می توانید آبنبات و آدامس های بدون شکر را امتحان کنید.

رایحه و عطر میوه های خشک هم به کاهش میل به سیگار کمک می کند.

ترجمه: حمیده انیسی بصیر

نوین زی

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1394/11/29

تبلیغات

یک دیدگاه برای “ترک کردن سیگار با این رژیم غذایی”

  1. مریم گفت:

    خب اقای محترم پسرخوب چراعاقل کند کاری ک باز ارد پشیمانی؟؟؟ها؟؟؟نکشید اقا نکشید

دیدگاه خود را بنویسید