تبلیغات

عکس واقعی عبد دشتی در سریال نجلا

عکس واقعی عبد دشتی در سریال نجلا

عکس واقعی نجلا در سریال نجلا

در ادامه این مطلب ، تصویری از حسام منظور ، بازیگر نقش عبد دشتی ، در سریال نجلا که از شبکه سه سیما در حال پخش می باشد را مشاهده خواهید نمود .

گفتنی است که سریال نجلا سریالی به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور می باشد .

تهیه کنندگی این سریال بر عهده سعید سعدی است .

نویسندگی این سریال نیز بر عهده سید حسین امیرجهانی و مهدی حمزه بوده است .

این سریال این شب ها از شبکه سه سیما در حال پخش می باشد .

اولین قسمت از این مجموعه روز پنجشنبه ۱۷ مهر ماه سال ۱۳۹۹، مصادف با اربعین حسینی ۲۰ صفر، ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

بازیگران سریال

حسام منظور ، سارا رسول زاده، آزیتا حاجیان، هدایت هاشمی، سید مهرداد ضیایی، ملیکا شریفی نیا ، سوگل طهماسبی، مصطفی ساسانی ، جواد پورزند ، علی غابشی ، مرتضی شاه‌کرم ، وحید نفر ، امجد امین میری ، عبدالرضا نصاری، ابراهیم گله‌دارزاده ، بدرالسادات برنجانی ، محسن پوشانی ، محسن سلیمانی ، سجاد دیرمینا ، یاسمین بدوی ، ابتسام بغلانی، محمود بیاتی و افشین طایی از بازیگران این سریال می باشند

خلاصه داستان

قصه سریال نجلا در سال ۵۸ می گذرد و دختری به یک پسر عاشق در آن اوضاع آشفته و نا امنی ها وعده ای می دهد که طی آن اگر پسر بتواند او را از مرز رد کند و به زیارت اربعین برسد، در قبال عشقش به او پاسخ مثبت می دهد، اما همه اینها در طول مسیر دست خوش اتفاق‌ هایی می شود.

زمان پخش

سریال ۱۵ قسمتی است که از اربعین سال ۱۳۹۹ از شبکه،سه پخش خواهد شد.

زمان پخش

پخش مجموعه تلویزیونی نجلا از پنجشنبه ۱۷ مهر ساعت ۲۰:۴۵ آغاز می‌ شود و باز پخش آن ۳۰ دقیقه بامداد، ۹:۵۰ و ۱۴ روز بعد است.

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1399/07/18

تبلیغات

دیدگاه خود را بنویسید