تبلیغات

عکس مستهجن گلشیفته و همسر بدون لباس!

عکس مستهجن گلشیفته و همسر بدون لباس!

bffbnbv

حدودا یک هفته قبل یکی از هنرمندان ایرانی مقیم نیویورک به نام نقیب شنبه زاده با قرار دادن تصاویری از مراسم ازدواج گلشیفته درباره ازدواج وی خبررسانی کرده بود بدون اینکه نامی از همسر گلشیفته ببرد.

عکس جدید همسر گلشیفته

در همان زمان برمبنای یک ویدیوی کوتاه که در صفحه اجتماعی گلشیفته منتشر شده بود و در آن هنرمندی محیطی به نام “متیو سیلور” جملاتی عاشقانه را خطاب به گلشیفته بیان می کرد، پیش بینی این را کردیم که گلشیفته فراهانی با “متیو سیلور” ازدواج کرده است.

حالا بعد از گذشت یک هفته با تصویری که گلشیفته از خودش در کنار این هنرمند منتشر کرده و بنری حاوی واژه love  که بین خود و ایشان قرار داده پیش بینی ما تأیید شد.

شوهری که قصد دارد از تنش های عصبی مخاطبان بکاهد

“متیو سیلور” که لقب هنریش معنای خوبی ندارد ، چنان که خود در صفحه اجتماعی اش نوشته هنرمند چیدمانی است که هدفش را کمک به لبخند زدن مردم و خنداندن آنها می داند.

سیلور در منهتن و بروکلین به اجرای برنامه می پردازد و البته به اندازه اجرا در خیابان تجربه اجرا در مترو، گالری و روی استیج را هم دارد. ادعای او کاستن از تنشهای عصبی مخاطبان و باز کردن دریچه ای برای خیال پردازی، آفرینش و عشق است.

index

تصویری که گلشیفته اخیرا در صفحه اجتماعی خود قرار داده

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1394/07/25

تبلیغات

7 دیدگاه برای “عکس مستهجن گلشیفته و همسر بدون لباس!”

 1. جواتی گفت:

  کثیف بدبدن

 2. NIKA گفت:

  http://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif
  خاک برسر مرد ندیدش

 3. زینب گفت:

  اووووووووووق http://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif

 4. پگاه گفت:

  چی بگممممممممممhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif
  نه به حجاب اجباری نه به برهنگیhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif

 5. امير گفت:

  بهتر بود عکس همسر و گلشیفته بدون لباس را میذاشتن جالب تر بود
  هر چند فرقی هم نمیکرد چون گلشیفته جز مشتی پوست و استخوان
  چیز جالبی نداره
  خنده های نیکا ولی خیلی جالب بود

 6. رویا گفت:

  بازیشو دوس داشتم اما دیگه حالم ازش به هم میخوره چقد بد بخت شدهhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif

دیدگاه خود را بنویسید