تبلیغات

ثبت ستاره جولین مور در خیابان مشاهیر هالیوود

ثبت ستاره جولین مور در خیابان مشاهیر هالیوود

177892

«جولین مور» بازیگر آمریكایی دو هزار و پانصد و هفتمین ستاره سنگفرش خیابان مشاهیر هالیوود را به خود اختصاص داد. او بزودی نیز فیلم «كری» خود را روی پرده خواهد برد.

این بازیگر ۵۲ ساله با اعتراف به اینكه وقتی بچه بود و داشت بزرگ می شد، اصلاً فكرش را نمی كرد،. بازیگر شود، گفت: «اما در نهایت من بازیگر شدم، دلیل آن هم این بود كه من عاشق مطالعه بودم و بازیگری راهی بود تا احساس كنم خودم دركتاب هستم. این خیلی خوب بود.»

در مراسم ثبت یكی از موزائیك‌های خیابان مشاهیر هالیوود به اسم «جولین مور»، «جی روچ» كارگردان فیلم تلویزیونی «بازی تغییر» هم حضور داشت. «مور» در این فیلم نقش «سارا پیلین» را درانتخابات ۲۰۰۸ آمریكا بازی می‌كرد. این نقش جایزه امی را برای «مور» به همراه داشت.

«روچ» درباره كارگردان با «مور» گفت: در طول كار همه مجبور بودند سخت كار كنند، اما او هیچ سعی نمی‌كرد، دیگران را مجبور به كار بیشتر كند و یا بخواهد كنترل آنها را به دست بگیرد. او فقط با دیگران همكاری می‌كرد و صبور و سخاوتمندبود. تنها نكته منفی كارگردان با «مور» این است كه خیلی زود عادت می كنید، همیشه در همه فیلم‌ها او را كنار خود داشته باشید.

«جولین مور» تاكنون چهار بار نامزد اسكار شده است. او تاكنون در بیش از ۶۰ فیلم حضور داشته است كه از جمله آنها می توان به «لبوفسكی بزرگ» ، «هانی‌بال»، و «پسر مرد» اشاره كرد.

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1392/07/21

تبلیغات

دیدگاه خود را بنویسید