تبلیغات

نگاه کردن و دعا بر سینه یک زن نامحرم

 نگاه کردن و دعا بر سینه یک زن نامحرم

 نگاه کردن و دعا بر سینه یک زن نامحرم

 

 

شیخ سعد البریک چهره سرشناس وهابیت عربستان سعودی در یک برنامه زنده تلویزیونی خاطره خود از نگاه کردن و دعا بر سینه یک زن نامحرم را بیان کرد.

به گزارش جام نیوز و به نقل از نایس تو نت شیخ “سعد البریک” چهره سرشناس وهابیت عربستان در برنامه “سفر” در شبکه ماهواره ای “الدلیل” گفت: بنده همواره برای افراد دعا می خوانم. بیماران زیادی به من مراجعه می کنند تا بر آنان دعا کنم.

یک روز که سوار بر هواپیما بودیم و از مدینه منوره به سمت ریاض در پرواز بودیم، یک مرد مسافر که از درد معده رنج می برد، نزد من آمد. از او خواستم که دگمه پیراهنش را باز کند و برایش دعا کردم. ناگهان یکی از مهمانداران زن که این صحنه را دید، بلافاصله جلو آمد و دگمه پیراهنش را باز کرد و با نشان دادن سینه خود، از من خواست که برای او نیز دعا بخوانم.

بنده فورا روی خود را برگرداندم تا صحنه را نبینم اما او با ناراحتی گفت: شیخ، مگر من با آن مرد چه فرقی دارم؟ خب من هم بیمارم. وقتی حرف های او را شنیدم، به او گفتم، به شرط اینکه یک زن دیگر در کنار تو نشسته باشد، این کار را برای تو هم می کنم تا فکر بدی به سر مردم خطور نکند! او پذیرفت و من هم این کار را کردم.

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1391/10/03

تبلیغات

5 دیدگاه برای “نگاه کردن و دعا بر سینه یک زن نامحرم”

 1. امير گفت:

  عجب مهمان دار باحالی
  آقا نمیشه ما هم شیخ بشیم و دعا روی سینه بخوانیم

 2. زینب گفت:

  داداشی ازاین بستای زنونه بیا بیلون یکم خماجت بکشhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.overdoz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif

  • امير گفت:

   من هر چی مطلب تو این سایت میبینم زنونه و دخترونه هست
   واسه نرها مطلب گم هست بیشتر مطالب مال ماده ها بود

 3. امير گفت:

  به نظر میاد این پست به مزاق زینب چندان خوش آیند نبوده که نبوده

 4. امیر گفت:

  زینب خیلی باحال بود ولی کجاست
  کاش از طریق مهرداد میشد ایمیل زینب پیام فرستاد که دوباره بیاد

دیدگاه خود را بنویسید