تبلیغات

“به خاطر مریم” آذر ماه کلید می خورد

به خاطر مریم” آذر ماه کلید می خورد

“به خاطر مریم” آذر ماه کلید می خورد

"به خاطر مریم" آذر ماه کلید می خورد

کارگردان فیلم چشمهایت از شروع پیش تولید فیلم “به خاطر مریم” در روز های آتی خبر داد

«حسین طبیب زاده» کارگردان سینما گفت : پیش تولید فیلم جدیدم « به خاطر مریم » به زودی آغاز خواهد شد .

وی ادامه داد : این فیلم بر خلاف فیلم قبلیم برای تلویزیون ساخته خواهد شد . فیلم « به خاطر مریم » به موضوع خانواده و جدایی خواهد پرداخت ، اما در کل داستانی حادثه ای عاشقانه دارد .

این کارگردان سینما همچنین بیان داشت : وارد مرحله انتخاب بازیگر شدیم ، با چند بازیگر قراداد بستیم و با چند بازیگر مطرح هم برای حضور در این فیلم صحبت کردیم که هنوز قطعی نشده است .

حسین طبیب زاده با اشاره به شروع زمان پیش تولید این فیلم نیز گفت : ما تقریبا آماده هستیم و فیلمنامه نیز به نگارش در آمده است و منتظر صدور مجوز و تکمیل کادر بازیگری فیلم هستیم .

"به خاطر مریم" آذر ماه کلید می خورد

فیلم قبلی این کارگردان با نام «چشمهایت» آماده پخش در شبکه ویدیوی خانگی می باشد و در آن مجید مشیری ، مریم خدارحمی ، سیما خضرآبادی ، سام کرمی ، ایمان نصر ، هوشنگ حدادی و فخرالدین صدیق شریف بازی می کردند .

طبیب زاده که در کنار مهران معینی نویسندگی فیلم را بر عهده داشته در مورد زمان شروع فیملبرداری این چنین پاسخ داده است : تمام سعی ما این است که  فیملبرداری از اواخر آذر ماه شروع شود .

 

"به خاطر مریم" آذر ماه کلید می خورد

تا کنون در فیلم «به خاطر مریم» حضور سام کرمی ، ایمان نصر ، هوشنگ حدادی ، راشین رضوی ، پیمان آقایی و نیلوفر فخاری مشخص شده است .

حسین طبیب زاده افزود : این بازیگران در فیلم های قبلی من بازی کرده و خوش درخشیده اند و چندین جایزه از جشنواره های مختلف گرفته اند و من به توانایی آنها ایمان دارم و به این اسامی چندین بازیگر مطرح هم افزوده خواهد شد .

ارسال شده توسط Mehrdad در تاریخ 1397/09/02

تبلیغات

دیدگاه خود را بنویسید